esostav@esostav.sk

0911 444 040

esostav@esostav.sk

0911 444 040

esostav@esostav.sk

0911 444 040

esostav@esostav.sk

0911 444 040

esostav@esostav.sk

0911 444 040

Cenník

Naša ponuka materiálov.

Materiálcena za m³ bez DPHcena za m³ s DPHcena za t bez DPHcena za t s DPHPrepočet t na m³
Štrkopiesok 0-22 triedený20,0024,0013,0015,601,7
Štrkopiesok 0-22 netriedený15,0018,009,5011,401,7
Štrkopiesok 0-4 ostrý piesok25,0030,0016,0019,201,7
Okrasný kameň 16-22/16-32 20,0024,0013,0015,401,4
Okrasný kameň 16-63 20,0024,0013,0015,601,4
Kopaný piesok18,0021,6014,0016,801,65
Kopaný piesok zásypový14,0016,8011,0013,201,65
Šotolina "A" 0-3217,0020,4010,0012,001,7
Šotolina "B" 0-32 15,0018,008,5010,201,7
Šotolina "A" 0-63 17,0020,4010,0012,001,7
Šotolina "B" 0-63 15,0018,008,5010,201,7
Drvený kameň 0-4 20,0024,0013,0015,601,5
Drvený kameň 4-8 25,0030,0015,5019,801,5
Drvený kameň 8-16 23,0027,6015,0018,001,4
Drvený kameň 16-32 23,0027,6015,0018,001,4
Drvený kameň 32-63 20,0024,0013,0015,601,4
Drvený kameň 63-125 20,0024,0013,0015,601,4
Zemina A13,0015,6010,0012,001,3
Zemina B10,0012,007,509,001,3
Drvený betón A10,0012,008,009,601,6
Drvený betón B5,006,006,007,201,6
Drvený asfalt15,0018,008,5010,201,6
Frézovaný asfalt20,0024,0011,0013,201,8
Lomový kameň27,0032,4020,0018,00-
Stavebný odpad tr. 17 05 04 od firiem--12,0014,40-
Stavebný odpad tr. 17 05 04 od súkrom. osôb--16,0019,20-


Doprava sa vypočítava podľa prejdených kilometrov.
Cena 1,4€ / km.
Alebo dohodou podľa množstva a lokality.

 


Zdieľaj na sociálnej sieti


Facebooktwittergoogle_pluslinkedin

KONTAKT

ESO STAV - JOZEF BÍRO
Jarocká 397
951 35 Veľké Zálužie

Prevádzka:
Trnavská cesta Kynek Nitra

IČO: 43 054 242
IČ DPH: SK 1075 849 874

esostav@esostav.sk

+421 911 444 040
+421 911 544 040

Eso Stav Jozef Bíro 2006-2017 | Všetky práva vyhradené